kartka z zielnika - MAGNOLIA

Jeszcze zanim zaczęłam eksperymentować z artjurnalingiem chodził mi po głowie pomysł zalterowania książki. Niestety nie potrafiłam w sobie znaleźć odpowiedniego tematu. Chciałam bowiem, aby książka była spójna tematycznie z każdą kolejną stroną. Po trzech latach, w jednym z wyzwań znalazłam temat, na który czakałam...
Wyciągnęłam z szafy książkę, którą chowałam dla takiego właśnie projektu. Ulubiona książka mojej mamy, przeczytana przeze mnie wielkokrotnie doczekała się momentu ponownego zaistnienia w innej niż dotychczas roli.

Even before I started experimenting with artjurnaling, I had an idea to alterate a book. Unfortunately, I couldn't find the right topic in myself. Because I wanted the book to be thematically consistent with each subsequent page. After three years, in one of the challenges, I found a topic that I was waiting for.
I took a book out of the closet that I had been hiding for such a project. My mother's favorite book, read by me many times, had a moment of reappearance in a different role than before. 


Niestety bardzo mocno minęłam się z tematem wyzwania. I sama już nie wiem. Czy to dlatego, że w głowie tak mocno tkwiła mi magnolia, która to właśnie ma okres kwitnienia. Czy z chęci szybkiego rozpoczęcia pracy nad projektem - nie doczytałam zasad. Wyzwanie mówi bowiem o wyborze jednej z czterech sugerowanych roślin...    Na koniec dodam, że i tak zgłaszam się do wyzwania, a praca nad pierwszym wpisem przyniosła mi ogromną satysfakcję. 

Unfortunately, I missed the topic of the challenge very much. And I don't know anymore. Is it because I was so stuck in my head of magnolia, which is just blooming. Did I not read the rules because I wanted to start working on the project quickly? The challenge tells about choosing one of the four suggested plants ... Finally, I would like to add that I am applying for the challenge anyway, and working on the first entry brought me great satisfaction.


7 komentarzy:

 1. Rany, przepiękny jest ten wpis!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo dziękuję. Zawsze piszę sercem. Szkoda tylko, że minęłam się z tematem. Następnym razem przeczytam uważniej. :)

   Usuń
 2. Przecudooooo!!! Dziękuję za udział w wyzwaniu Art Piaskownicy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Faktycznie szkoda, że nieco się minęłaś z tematem, ale i tak wpis jest przecudny! Koniecznie dołącz do nas w kolejnej części zielnikowej zabawy :)
  Dziękuję za udział w zabawie na blogu art-Piaskownica!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. o tak obecność obowiązkowa - wpis jest mega fantastyczny!

   Usuń
 4. Świetna karta :-) To fakt, magnolia nie była ujęta w temacie naszego wyzwania, ale sama praca zachwyca. Czekamy na więcej :-) Dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Praca przecudna :) Czekam na kolejne twoje odsłony, tym razem z naszymi roślinkami :) Pozdrawiam! Angi/DT Art - Piaskownica

  OdpowiedzUsuń

Copyright © scrap adventure , Blogger