Kartka z zielnika - JAŚMIN

Stając w szranki z czasem, udało mi się w ostatnim momencie przygotować pracę do drugiego już  wyzwania artPIASKOWNICY z cyklu "Kartka z zielnika". Uczona przykładem, tuż po ogłoszeniu wyzwania dokładnie zapoznałam się z czterema kandydatkami do prezentacji na stronie zielnika.

Moja radość była ogromna, bowiem dziewczyny z DT zasugerowały JAŚMIN. Jest to moja druga po magnolii ulubiona roślina. I o ile w kontakcie z magnolią radość czerpie zmysł wzroku, to jaśmin oddziaływuje przemiło na zmysł powonienia.

Fighting against time, I was able to prepare my work for the second challenge of artPIASKOWNICA from the series "A Herbarium Card". Learned by example, right after the challenge was announced, I met exactly with the four candidates for the herbarium page. My joy was great, because the girls from DT suggested JASMINE. It is my second favorite plant after magnolia. And while the sense of sight draws joy in contact with magnolia, jasmine has a delightful effect on the sense of smell.


Żaden ze mnie botanik, toteż wiedzy o systematyce roślin nie posiadłam. Za to wiem, że każda roślina ma ukrytą symbolikę. Do tematu zielnika podeszłam zatem od strony, która bliższa jest memu sercu. Każdą roślinkę będę ubierała w cyctat, który do niej pasuje.

I am not a botanist, so I had no knowledge of the systematics of plants. But I know that each plant has a hidden symbolism. Therefore, I approached the topic of the herbarium from the side that is closer to my heart. I will dress each plant in a cotata that suits it.


3 komentarze:

  1. przepięknie - dziękuję za udział w zabawie AP i zielnikiem

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetne ujęcie tematu, dziękuję za udział w zielnikowym wyzwaniu Art-Piaskownicy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczny wpis! Pięknie dziękuję za udział w wyzwaniu Art Piaskownicy :-)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © scrap adventure , Blogger